Adios Adana Masaj Salonu

Adios Adana Masaj ve Spa Salonu olarak sizi günlük hayatın stresinden uzaklaşabileceğiniz, ruhunuzu dinlendireceğiniz, bedeninizi rahatlatabileceğiniz bir ortam sunuyoruz.

Bu noktada değerli müşterilerimize sunduğumuz 15 farklı masaj çeşitimiz bulunmaktadır.

Adios Adana Masaj Salonu Masaj Çeşitleri

Adios Adana Masaj Salonu Nerede ?

Masaj salonumuz beş ocak caddesinde olup adana çarşıdan sadece araç ile 5 dk. mesafededir. Güler yüzlü bir hizmet alabileceğiniz masaj salonumuza sizleri bekliyoruz. Adios adana masaj salonu ve spa merkezi adana seyhan reşatbey’de hizmet vermektedir. Sizleri eşsiz masaj salonumuza davet ediyoruz salonumuz bay ve bayanlara hizmet vermektedir.

15 Masaj çeşidi ve sauna, buhar odası, havuzu ile türk hamamımız bulunmaktadır. Ayrıca masaj hizmeti alan müşterilerimize içecek ikramı hediyemizdir. Deneyimli masaj terapisti bayan masöz arkadaşlarımız ile vücut yapınız ve kaslarınıza göre masaj çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Adios Adana Masaj Salonu İletişim Bilgileri

Adana, Reşatbey, Beş Ocak Caddesinde bulunan masaj salonumuz siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz. Salonumuz ve randevu hakkında daha fazla bilgi almak için bizi buraya tıklayarak arayabilir veya buraya tıklayarak yol tarifi, adres ve diğer bilgilerimizi inceleyebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close No menu locations found.